Re: nincs cím 2011. március 25. 13:11 hAliG Előzmény: #364919 Majd 16h után beindul az élet. Jó lenne azt látni, amiről már oly sokat írtam... +25% (Na jó +23,4 körül volt) :D Akkor nap végén őrültek meg!