Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #364879

köszi; és most kezdődik a gyűlés? ááá, délután már nem leszek gépnél... eszem a kefét, hogy mit tegyek... szépen visszaadta a mai +10%-ot... vajon esik még vagy innen fordul vissza?