Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #364799

Ezután jön majd az a következő hetekben, hogy visszanéz 2550 környékére és onnan megpihenve megy a végső küzdelembe.

Szép nagy zöld gyertya lett kint. :-O Eddig.

Most kezdődik a realizálás kint.

10.5-nek vajon neki megy-e?