Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364799Ezután jön majd az a következő hetekben, hogy visszanéz 2550 környékére és onnan megpihenve megy a végső küzdelembe.
Szép nagy zöld gyertya lett kint. :-O Eddig.
Most kezdődik a realizálás kint.
10.5-nek vajon neki megy-e?