Re: nincs cím 2011. március 25. 9:38 Zotya32 Előzmény: #364798 200 db, aztán azóta jön lefelé ja, most látom benéztem a kérdést. :) mindegy még után vettek 200 db-ot picit húztak rajta, aztán beindult a korrekció :)