Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#364795 Zotya32 Előzmény: #364790

ma lesz a várva várt gyűlés, ugye? miről döntenek? nem követtem részletesen, 2100-nál volt 60 db-om amivel csak pár ft-ra játszottam. innen 2525-ről véve mennyire kockázatos a cég, a papír? most 360 db van, picit több :)

Re: nincs cím

#364793 zeeh_ Előzmény: #364790

Ha elmegy 2865-ig lehet, kivágok minden 2300 felettit.

Kiakadunk ma +15%-nál? :)

10.4 kint

Econet likvidálási alap fele már megvan.

Kint 10.5 lehet meleg pite.

Re: nincs cím

#364790 hAliG Előzmény: #364786

Iszonyat forgalom van kint, ha a kgy-n nem hoznak valami hülye döntést, ez nem 1 napos lesz..

Re: nincs cím

#364784 hAliG Előzmény: #364783

Muszáj voltam 3 db-bal kv-ra tenni, mert pont jöttek hozzám, és láttam lehetőség van egy kis pihire :D

Re: nincs cím

#364783 zeeh_ Előzmény: #364780

KV

Ott 2800 magassága.

De elb*sztam, hogy 2640-en kidobtam azt az 500-at.

De azért tetszik ez a "hogyan keressünk százezreket fél óra alatt" műsor. :)))

Re: nincs cím

#364774 zeeh_ Előzmény: #364768

Robot belehúzhatna 2700 körül kéne lennünk

Mai pakk egy része (500 db) realizálva.

Készülök a 2. körre.

Elkapkodtam. :-/

Re: nincs cím

#364770 Zotya32 Előzmény: #364763

szép; micsoda mákom volt, hogy ma megérkezett egy kis pénz a számlámra; más célból, de addig egy bátor húzással beléptem ide, igaz csak 360 darabbal, de eddig jó döntésnek bizonyult. :)

Re: nincs cím

#364768 hAliG Előzmény: #364763

Vaze ilyen régen volt, itt big bata bumm van.

Nekünk ezt most csak nézni kell.