ma lesz a várva várt gyűlés, ugye? miről döntenek? nem követtem részletesen, 2100-nál volt 60 db-om amivel csak pár ft-ra játszottam. innen 2525-ről véve mennyire kockázatos a cég, a papír? most 360 db van, picit több :)
ma lesz a várva várt gyűlés, ugye? miről döntenek? nem követtem részletesen, 2100-nál volt 60 db-om amivel csak pár ft-ra játszottam. innen 2525-ről véve mennyire kockázatos a cég, a papír? most 360 db van, picit több :)
Ha elmegy 2865-ig lehet, kivágok minden 2300 felettit.
Kiakadunk ma +15%-nál? :)
10.4 kint
Econet likvidálási alap fele már megvan.
Kint 10.5 lehet meleg pite.
Iszonyat forgalom van kint, ha a kgy-n nem hoznak valami hülye döntést, ez nem 1 napos lesz..
2865 a mai limit határ.
Fúj, mocskos nyugdíjtőzsde! :)
Muszáj voltam 3 db-bal kv-ra tenni, mert pont jöttek hozzám, és láttam lehetőség van egy kis pihire :D
KV
Ott 2800 magassága.
De elb*sztam, hogy 2640-en kidobtam azt az 500-at.
De azért tetszik ez a "hogyan keressünk százezreket fél óra alatt" műsor. :)))
2700... áá, el sem hiszem; mi volt a "vigyori fejes" rajzod célára? 2800-3000?
Robot belehúzhatna 2700 körül kéne lennünk
Mai pakk egy része (500 db) realizálva.
Készülök a 2. körre.
Elkapkodtam. :-/
Főleg, hogy kint már itthoni áron nézve 2700 felett is járt.. :)
szép; micsoda mákom volt, hogy ma megérkezett egy kis pénz a számlámra; más célból, de addig egy bátor húzással beléptem ide, igaz csak 360 darabbal, de eddig jó döntésnek bizonyult. :)
Vaze ilyen régen volt, itt big bata bumm van.
Nekünk ezt most csak nézni kell.
2600-at vajon mikor viszi át?
9,68
10 euro ma meglesz szvsz
2590 :)