Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #364898

Egyelőre szép lassan csorog. Kgy-ről kijöhetne valami hír 1-2 órán belül. Remélem, nem zárás után dobják be, hogy mi volt.