Re: nincs cím 2011. március 25. 12:58 zeeh_ Előzmény: #364898 Egyelőre szép lassan csorog. Kgy-ről kijöhetne valami hír 1-2 órán belül. Remélem, nem zárás után dobják be, hogy mi volt.