Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364807Tegnapi 2495-ös 217 db-os megmaradt.
Szusszanjunk egy kicsit. :)
Ha kidobtam volna mindent, akkor eco bukó ~70%-a lett volna fedezve ezáltal. Nekem 100% kell, kivárom azt a májust. :)
Kíváncsi leszek a kgy eredményére és a hétfői napra, hogy folytatódik-e az emelkedés vagy most pihi jön megint pár hétig.
Helyre állt az árfolyam, már nincs különbség a kintihez képest. Sőt! Van, de lefelé egy kicsi.