Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #364807

Tegnapi 2495-ös 217 db-os megmaradt.

Szusszanjunk egy kicsit. :)

Ha kidobtam volna mindent, akkor eco bukó ~70%-a lett volna fedezve ezáltal. Nekem 100% kell, kivárom azt a májust. :)

Kíváncsi leszek a kgy eredményére és a hétfői napra, hogy folytatódik-e az emelkedés vagy most pihi jön megint pár hétig.

Helyre állt az árfolyam, már nincs különbség a kintihez képest. Sőt! Van, de lefelé egy kicsi.