Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#364926 zeeh_ Előzmény: #364925

Én is meg fogok basszus így, hogy 15:00-ig tudok csak gép mellett lenni.

:(

De szép is lenne az a +25% (ami nálunk hétfőn csapódna le valamennyire). Az már eco kiszálló vidéke lenne, ki is vágnám, nem várnék év végéig.

De ha hétfőn nem, akkor majd májusban remélhetőleg búcsút inthetek neki végre. Ha ezt a 3.5 évet kibírtam, ez a 2 hónap már nem oszt, nem szoroz.

Re: nincs cím

#364925 hAliG Előzmény: #364919

Majd 16h után beindul az élet. Jó lenne azt látni, amiről már oly sokat írtam... +25% (Na jó +23,4 körül volt) :D

Akkor nap végén őrültek meg!

Re: nincs cím

#364919 zeeh_ Előzmény: #364898

Egyelőre szép lassan csorog. Kgy-ről kijöhetne valami hír 1-2 órán belül. Remélem, nem zárás után dobják be, hogy mi volt.

Re: nincs cím

#364898 zeeh_ Előzmény: #364865

Ne bánkódj, április végén vagy májusban egy giga nagy after party lesz 12-kor. :))

Re: nincs cím

#364885 zeeh_ Előzmény: #364882

kgy-tól függ szerintem, de nyilván ennyi emelkedés után korrigálni fog, ahogy ezekben a percekben is teszi.

Re: nincs cím

#364882 Zotya32 Előzmény: #364879

köszi; és most kezdődik a gyűlés? ááá, délután már nem leszek gépnél... eszem a kefét, hogy mit tegyek... szépen visszaadta a mai +10%-ot... vajon esik még vagy innen fordul vissza?

Re: nincs cím

#364868 Zotya32 Előzmény: #364833

2525-ről 2665-ön eladtam; sajnos megint a túlzott remények... de így is jó volt, hirtelen ötletből egy kis zsebpénz :)

ha jol latol, mire hazae…

#364865 Koffein

ha jol latol, mire hazaerek le is fut a buli... grrr

Re: nincs cím

#364810 zeeh_ Előzmény: #364807

Tegnapi 2495-ös 217 db-os megmaradt.

Szusszanjunk egy kicsit. :)

Ha kidobtam volna mindent, akkor eco bukó ~70%-a lett volna fedezve ezáltal. Nekem 100% kell, kivárom azt a májust. :)

Kíváncsi leszek a kgy eredményére és a hétfői napra, hogy folytatódik-e az emelkedés vagy most pihi jön megint pár hétig.

Helyre állt az árfolyam, már nincs különbség a kintihez képest. Sőt! Van, de lefelé egy kicsi.

Re: nincs cím

#364808 Hibaz Előzmény: #364802

Köszönöm mindkettőtöknek !

Kicsit szar ez a rendszer,mert reálban nem látom,de pont akkor adtam be a megbízást,amikor fel volt függesztve.Ilyenkor visszadobja a rendszer,hogy nem teljesíthető(2700-as eladást vittem be).Ugyanakkor látom,hogy eltünt a portfolióból az a 15 db....érdekes.....régen nem így volt....

Re: nincs cím

#364805 zeeh_ Előzmény: #364799

Ezután jön majd az a következő hetekben, hogy visszanéz 2550 környékére és onnan megpihenve megy a végső küzdelembe.

Szép nagy zöld gyertya lett kint. :-O Eddig.

Most kezdődik a realizálás kint.

10.5-nek vajon neki megy-e?

Re: nincs cím

#364802 Zotya32 Előzmény: #364798

200 db, aztán azóta jön lefelé

ja, most látom benéztem a kérdést. :) mindegy még után vettek 200 db-ot picit húztak rajta, aztán beindult a korrekció :)

Re: nincs cím

#364798 Hibaz Előzmény: #364792

A felfügg. után mennyin valósult meg 15 db rv ??? sajna nem látom itt az ebroki Nyesz számlán ......