Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Orco

Re: nincs cím

#364748 zeeh_ Előzmény: #364746

Esni nem fog, de a kgy miatt elképzelhető, hogy kivárás lesz és nem tépik meg eszetlen módon.

Nyomják ám felfelé az árat.

2530 körüli nyitó lesz szvsz.

A **** robot pont a végén állt be 2550-re. Nem kaptam nyitóban.

kint 9.5

Re: nincs cím

#364747 hAliG Előzmény: #364742

Ez nem olyan tömős cég :)

De bármi lehet, mert ugye a kötvények átütemezéséért cserébe bizonyos "tényezők" 5,5 ojró környékén jutottak részvényhez..

Re: nincs cím

#364744 zeeh_ Előzmény: #364742

Megy az árfolyam tuningolás.

Zavar, hogy 266-os euró mellett ennyire fent vagyunk, ahhoz 9.4 eur körüli ár kéne kint, ami tegnap sem volt. Egyelőre 300 db-ra pályázok, a többit majd utána, ha kint is úgy látszik, hogy nagy rá a kereslet.

Re: nincs cím

#364742 Zotya32 Előzmény: #364737

köszi. látom eladó az van nálunk 2500-on... ez most jó vagy rossz jel? nemrég még 2100 volt, lehet ez lesz a "tömős" hír, vagy ez nem olyan cég? :))

Re: nincs cím

#364734 Zotya32 Előzmény: #364730

mit vársz mára? hol lehet nézni a kinti adatokat? lehet megpróbálom én is a mai napon, még nem tudom.

Re: nincs cím

#364730 zeeh_ Előzmény: #364712

Bakker, combos nyitónk lesz...

Tőkeemelés a számlán. Remélem, kapok még 2500-ért, ha magasabbra állok be.

Re: nincs cím

#364712 hAliG Előzmény: #364710

Nem azt várja, hanem csak annyit írt, hogy 2600 Ft irányába.

Írhatta volna azt is, hogy 2500Ft irányába, az még biztosabb előrejelzés, mert tegnap 2495-ön zárt, 5 Ft a lépésköz, talán eléri a 2500-at :D :D :D

Re: nincs cím

#364680 Koffein Előzmény: #364662

Ahogy látom még semmi sem történt, de a pf-en Zeller meg Manna néni megtöltött egy pár pelust az este folyamán :)))

Én holnap csak telóról leszek úgy du.3ig, de addig is chipseket bekészíteni... estére meg behűteni a pezsgőt a bögyös csajoknak :)))

Re: nincs cím

#364664 zeeh_ Előzmény: #364654

Köszi Zotya! Bár sikerülne!

Az biztos,ha egyszer kiszabadulok belőle,törlöm egy életre azt a tolvajrészvényt a kereskedési listából.

Orco 2011 Q1 már most borítékolhatóan szintén nagyon jó lesz, Leipziger Platz + Szervita téri ingatlanok miatt.

Re: nincs cím

#364662 zeeh_ Előzmény: #364655

Úgy bizony.

Még kb. 780 db hiányzik az eco likvidálási alaphoz,de igyekszem megvenni az első percekben. Azért jó,hogy ma vettem a meglévőhőz egy kicsit. Remélem,2500-on ott lesz még a négy számjegyű csomag. 2495 már tuti nem,mert záróban elfogyott.

Pü küldés nem megy mobilról,de nekem se hiányzott a zöldség. :-/

Most kell ráülni majd a kezekre és tartani célárig. Majd írok kedvenc elemzőnknek holnap :)