Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #364662Ahogy látom még semmi sem történt, de a pf-en Zeller meg Manna néni megtöltött egy pár pelust az este folyamán :)))
Én holnap csak telóról leszek úgy du.3ig, de addig is chipseket bekészíteni... estére meg behűteni a pezsgőt a bögyös csajoknak :)))