Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #364662

Ahogy látom még semmi sem történt, de a pf-en Zeller meg Manna néni megtöltött egy pár pelust az este folyamán :)))

Én holnap csak telóról leszek úgy du.3ig, de addig is chipseket bekészíteni... estére meg behűteni a pezsgőt a bögyös csajoknak :)))