Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364742Megy az árfolyam tuningolás.
Zavar, hogy 266-os euró mellett ennyire fent vagyunk, ahhoz 9.4 eur körüli ár kéne kint, ami tegnap sem volt. Egyelőre 300 db-ra pályázok, a többit majd utána, ha kint is úgy látszik, hogy nagy rá a kereslet.