Re: nincs cím 2011. március 25. 8:50 Zotya32 Előzmény: #364737 köszi. látom eladó az van nálunk 2500-on... ez most jó vagy rossz jel? nemrég még 2100 volt, lehet ez lesz a "tömős" hír, vagy ez nem olyan cég? :))