Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #364737

köszi. látom eladó az van nálunk 2500-on... ez most jó vagy rossz jel? nemrég még 2100 volt, lehet ez lesz a "tömős" hír, vagy ez nem olyan cég? :))