Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364655Úgy bizony.
Még kb. 780 db hiányzik az eco likvidálási alaphoz,de igyekszem megvenni az első percekben. Azért jó,hogy ma vettem a meglévőhőz egy kicsit. Remélem,2500-on ott lesz még a négy számjegyű csomag. 2495 már tuti nem,mert záróban elfogyott.
Pü küldés nem megy mobilról,de nekem se hiányzott a zöldség. :-/
Most kell ráülni majd a kezekre és tartani célárig. Majd írok kedvenc elemzőnknek holnap :)