Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #364746

Esni nem fog, de a kgy miatt elképzelhető, hogy kivárás lesz és nem tépik meg eszetlen módon.

Nyomják ám felfelé az árat.

2530 körüli nyitó lesz szvsz.

A **** robot pont a végén állt be 2550-re. Nem kaptam nyitóban.

kint 9.5