Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #364746Esni nem fog, de a kgy miatt elképzelhető, hogy kivárás lesz és nem tépik meg eszetlen módon.
Nyomják ám felfelé az árat.
2530 körüli nyitó lesz szvsz.
A **** robot pont a végén állt be 2550-re. Nem kaptam nyitóban.
kint 9.5