Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #364742

Ez nem olyan tömős cég :)

De bármi lehet, mert ugye a kötvények átütemezéséért cserébe bizonyos "tényezők" 5,5 ojró környékén jutottak részvényhez..