Re: nincs cím 2011. március 25. 8:57 hAliG Előzmény: #364742 Ez nem olyan tömős cég :) De bármi lehet, mert ugye a kötvények átütemezéséért cserébe bizonyos "tényezők" 5,5 ojró környékén jutottak részvényhez..