Markersben látszik a könyv.
Mint állat :D Résbetöltésnek piszkosul örülnék...
támasztasz?: )
nekem is csak vétel van. eladni én akarok de 22380on, bírnám, ha felszúrna odáig:-)
én nem látom a könyvet egyáltalán, csak vételeket, eladást egyet sem.
21100 magasságában tele volt a könyv rendesen több százas vételekkel.
Nekem megy. csak az 5-ös könyvet nem látom rendesen a hatiban.
Hol semmit, hol csak a vételt.
Eléggé kinyílt az olló:
otpben ninc srés
Ha otiban megmarad akkor cudar világ lesz
Erste még mindig nem jó, nem tudtam bővíteni
így kénytelen leszek megvárni egy pull backet hétfőn, bár 200-ra beálltam, de csak kicsivel. :-)
szép a rés 21290 a nyitó
Sziasztok!
Basszu nem látok hati könyvet az erstében!
Indim sajna nincs.
Jóreggelt, tud valaki indit mondani?
erste realban a hatiban nincsen semmi...mi lesz itt? phosok.
igen, mondtad. de most úgy állok, hogy ha duplán ráadok esésben, akkor 200 pont esésből már ki is jöttem nullában..ha meg esik délelőtt 1000 pontot,de 500at biztosan, akkor meg pluszban szállok ki. mert úgy tűnik esni fogunk.:-)
ijedelem van.. nézd a jó oldalát a lóhúsban kevés a koleszterin..,)
minősíteni fogják európa országait.. ettől van pánik..
Én nem ezt érzem, mindent lekötöttek kivéve OTP-t.
Nem véletlen volt, és egyenlőre semmi kedélynyugtatót nem olvastam. De ha megyünk is fel, legalább lehet bővíteni. Sziget nyitva van, amire megjött a megerősítés. Remélem dec közepéig 20k-t elérjük.
De, mondtad nekem is.
Más, nem tudom, mi vár minket holnap reggel. Úgy érzem, mélyponton voltunk, felfelé lesz.