Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kezdő Előzmény: #329495

Ugye, hogy legalább kétszer mondtam neked, hogy esésben soha nem longolok és fordítva? Én arra MINDIG, de MINDIG ráfaragtam...