Re: nincs cím 2010. november 25. 23:02 Kezdő Előzmény: #329495 Ugye, hogy legalább kétszer mondtam neked, hogy esésben soha nem longolok és fordítva? Én arra MINDIG, de MINDIG ráfaragtam...