Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kezdő Előzmény: #329622

De, mondtad nekem is.

Más, nem tudom, mi vár minket holnap reggel. Úgy érzem, mélyponton voltunk, felfelé lesz.