Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329718 Csilla76 Előzmény: #329714

nekem is csak vétel van. eladni én akarok de 22380on, bírnám, ha felszúrna odáig:-)

én nem látom a könyvet egyáltalán, csak vételeket, eladást egyet sem.

Re: nincs cím

#329705 kelvin Előzmény: #329702

Ha otiban megmarad akkor cudar világ lesz

Erste még mindig nem jó, nem tudtam bővíteni

így kénytelen leszek megvárni egy pull backet hétfőn, bár 200-ra beálltam, de csak kicsivel. :-)

Sziasztok! Basszu nem l…

#329701 kelvin

Sziasztok!

Basszu nem látok hati könyvet az erstében!

Indim sajna nincs.

Re: nincs cím

#329699 Csilla76 Előzmény: #329667

Jóreggelt, tud valaki indit mondani?

erste realban a hatiban nincsen semmi...mi lesz itt? phosok.

Re: nincs cím

#329667 Csilla76 Előzmény: #329617

igen, mondtad. de most úgy állok, hogy ha duplán ráadok esésben, akkor 200 pont esésből már ki is jöttem nullában..ha meg esik délelőtt 1000 pontot,de 500at biztosan, akkor meg pluszban szállok ki. mert úgy tűnik esni fogunk.:-)

Re: Bravo

#329663 Ibiza Előzmény: #329520

ijedelem van.. nézd a jó oldalát a lóhúsban kevés a koleszterin..,)

minősíteni fogják európa országait.. ettől van pánik..

Re: nincs cím

#329653 kelvin Előzmény: #329652

Én nem ezt érzem, mindent lekötöttek kivéve OTP-t.

Nem véletlen volt, és egyenlőre semmi kedélynyugtatót nem olvastam. De ha megyünk is fel, legalább lehet bővíteni. Sziget nyitva van, amire megjött a megerősítés. Remélem dec közepéig 20k-t elérjük.

Re: nincs cím

#329652 Kezdő Előzmény: #329622

De, mondtad nekem is.

Más, nem tudom, mi vár minket holnap reggel. Úgy érzem, mélyponton voltunk, felfelé lesz.

Re: nincs cím

#329622 kelvin Előzmény: #329617

Ezt én is mondtam mindig, lehet neked nem, de hulló kés alá nem szabad állni. Normális piacon lehet aljat vadászni, de az már 2007 óta nincs.