Re: nincs cím
Csilla76 Előzmény: #329617igen, mondtad. de most úgy állok, hogy ha duplán ráadok esésben, akkor 200 pont esésből már ki is jöttem nullában..ha meg esik délelőtt 1000 pontot,de 500at biztosan, akkor meg pluszban szállok ki. mert úgy tűnik esni fogunk.:-)