Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Bravo

Kissherceg Előzmény: #329515

Én igen :))) de csak ha előtte shortoltam volna. OTP csinál egy ilyen kört, utána veszek akár 1000et is, csak aaz a 98% zutty hiányzik...

Ibiza gondolom azt látja, hogy lóhúst esznek az írek... :)