Re: Bravo
Kissherceg Előzmény: #329515Én igen :))) de csak ha előtte shortoltam volna. OTP csinál egy ilyen kört, utána veszek akár 1000et is, csak aaz a 98% zutty hiányzik...
Ibiza gondolom azt látja, hogy lóhúst esznek az írek... :)
Én igen :))) de csak ha előtte shortoltam volna. OTP csinál egy ilyen kört, utána veszek akár 1000et is, csak aaz a 98% zutty hiányzik...
Ibiza gondolom azt látja, hogy lóhúst esznek az írek... :)