Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #329705

Nekem megy. csak az 5-ös könyvet nem látom rendesen a hatiban.

Hol semmit, hol csak a vételt.

Eléggé kinyílt az olló:

http://i.imgur.com/AoA8r.png