Re: nincs cím 2010. november 26. 9:14 wizes Előzmény: #329705 Nekem megy. csak az 5-ös könyvet nem látom rendesen a hatiban. Hol semmit, hol csak a vételt. Eléggé kinyílt az olló: http://i.imgur.com/AoA8r.png