Re: nincs cím 2010. november 26. 9:17 Csilla76 Előzmény: #329714 nekem is csak vétel van. eladni én akarok de 22380on, bírnám, ha felszúrna odáig:-) én nem látom a könyvet egyáltalán, csak vételeket, eladást egyet sem.