Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #329702

Ha otiban megmarad akkor cudar világ lesz

Erste még mindig nem jó, nem tudtam bővíteni

így kénytelen leszek megvárni egy pull backet hétfőn, bár 200-ra beálltam, de csak kicsivel. :-)