Re: nincs cím 2010. november 26. 9:06 kelvin Előzmény: #329702 Ha otiban megmarad akkor cudar világ lesz Erste még mindig nem jó, nem tudtam bővíteni így kénytelen leszek megvárni egy pull backet hétfőn, bár 200-ra beálltam, de csak kicsivel. :-)