Re: nincs cím 2010. november 25. 23:09 kelvin Előzmény: #329617 Ezt én is mondtam mindig, lehet neked nem, de hulló kés alá nem szabad állni. Normális piacon lehet aljat vadászni, de az már 2007 óta nincs.