Regisztráció Elfelejtett jelszó

RÁBA fórum

Re: nincs cím

#308882 kelvin Előzmény: #308872

De legalább a nyerődből buktál vissza. Van aki a tőkéből. Emlékszem a fórumon is ment a találgatás, hogy mi a fene történik, és senki nem tudta, majd kiderült a KBC szemétsége.

Persze a PSZÁF kussban maradt. Érdekes dolgok vannak.

Re: nincs cím

#308880 Hibaz Előzmény: #308876

2008-as esésben van néhány rés 1100-1600 között.....úgy rémlik....

Re: nincs cím

#308872 wizes Előzmény: #308866

Akkor hályogkovács voltam, - ma azért látom mi az ábra kb,- és nem akartam hinni a szememnek amikor zuhant. Aztán kénytelen voltam. o) Olvastam hogy kiszórták a háttérben.

Piszkos munka volt.

Majdnem visszabuktam amit nyertem előtte.

Re: nincs cím

#308868 wizes Előzmény: #308863

Vannak úgynevezett képmegosztók, - itt láthatod a fórumon, sokan raknak be és többfélével, - regelsz és megnézed.

Googliba üsd be képmegosztók, kiköp egy csomót és amelyik szimpatikus használd. Nekem ez lett a legjobb, baromi sokat tud és nagyon egyszerű, tiszta, pláne amikor a képet beteszed.

Ennél jobbat nem találtam.

Re: nincs cím

#308867 Hibaz Előzmény: #308827

Ma reggel úgy ébredtem,hogy eladom a Rábit....jó,hogy csak most kapcsoltam be a gépet..:))

most már nem eladó.....1100-as résnél igen......

Re: nincs cím

#308866 kelvin Előzmény: #308862

A sztori annyi volt hogy a győri önkormányzat eladta a kbc-nak 2350 Ft os áron (ha jól emlékszem), a piaci ár persze 2900 körül volt .

A szemetek meg egyből a piacta borították az összeset kisebb adagokban.

Az utolsó adagon is volt nekik 100 huf/ rv hasznuk. Remélem gyógyszerre költötték.

Re: nincs cím

#308862 wizes Előzmény: #308851

Amit beraktam chartot, azon látni is.

Volt az önkorminak többszáz milla rv-e és kiszórta valakinek bennfentesen pult alatt feleáron.

Valaki qrva jól járt.

:(

Én nem.

Re: nincs cím

#308843 wizes Előzmény: #308837

800 körül beraktam és valami 1700 körül vettem ki, aztán visszaszálltam és a köcsög győri önkormányzat lenyomta felére, ott meg buktam. vártam is a feljelentést de méla kuss volt.

Re: nincs cím

#308837 Stoki Előzmény: #308835

igen láttam korábban vadász beírásait, meg grafikonjait, ebbe tényleg könnyen benne lehet egy duplázás. Adná a jó isten, hogy végre pluszba kerüljek szumma.