Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308863

Vannak úgynevezett képmegosztók, - itt láthatod a fórumon, sokan raknak be és többfélével, - regelsz és megnézed.

Googliba üsd be képmegosztók, kiköp egy csomót és amelyik szimpatikus használd. Nekem ez lett a legjobb, baromi sokat tud és nagyon egyszerű, tiszta, pláne amikor a képet beteszed.

Ennél jobbat nem találtam.