Re: nincs cím
wizes Előzmény: #308863Vannak úgynevezett képmegosztók, - itt láthatod a fórumon, sokan raknak be és többfélével, - regelsz és megnézed.
Googliba üsd be képmegosztók, kiköp egy csomót és amelyik szimpatikus használd. Nekem ez lett a legjobb, baromi sokat tud és nagyon egyszerű, tiszta, pláne amikor a képet beteszed.
Ennél jobbat nem találtam.