Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #308862A sztori annyi volt hogy a győri önkormányzat eladta a kbc-nak 2350 Ft os áron (ha jól emlékszem), a piaci ár persze 2900 körül volt .
A szemetek meg egyből a piacta borították az összeset kisebb adagokban.
Az utolsó adagon is volt nekik 100 huf/ rv hasznuk. Remélem gyógyszerre költötték.