Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #308862

A sztori annyi volt hogy a győri önkormányzat eladta a kbc-nak 2350 Ft os áron (ha jól emlékszem), a piaci ár persze 2900 körül volt .

A szemetek meg egyből a piacta borították az összeset kisebb adagokban.

Az utolsó adagon is volt nekik 100 huf/ rv hasznuk. Remélem gyógyszerre költötték.