Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 10:09 Hibaz Előzmény: #308827 Ma reggel úgy ébredtem,hogy eladom a Rábit....jó,hogy csak most kapcsoltam be a gépet..:)) most már nem eladó.....1100-as résnél igen......