Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Stoki Előzmény: #308835

igen láttam korábban vadász beírásait, meg grafikonjait, ebbe tényleg könnyen benne lehet egy duplázás. Adná a jó isten, hogy végre pluszba kerüljek szumma.