Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308837

800 körül beraktam és valami 1700 körül vettem ki, aztán visszaszálltam és a köcsög győri önkormányzat lenyomta felére, ott meg buktam. vártam is a feljelentést de méla kuss volt.