Re: nincs cím 2010. szeptember 30. 10:05 wizes Előzmény: #308851 Amit beraktam chartot, azon látni is. Volt az önkorminak többszáz milla rv-e és kiszórta valakinek bennfentesen pult alatt feleáron. Valaki qrva jól járt. :( Én nem.