Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308851

Amit beraktam chartot, azon látni is.

Volt az önkorminak többszáz milla rv-e és kiszórta valakinek bennfentesen pult alatt feleáron.

Valaki qrva jól járt.

:(

Én nem.