Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

wizes Előzmény: #308866

Akkor hályogkovács voltam, - ma azért látom mi az ábra kb,- és nem akartam hinni a szememnek amikor zuhant. Aztán kénytelen voltam. o) Olvastam hogy kiszórták a háttérben.

Piszkos munka volt.

Majdnem visszabuktam amit nyertem előtte.