Re: nincs cím
wizes Előzmény: #308866Akkor hályogkovács voltam, - ma azért látom mi az ábra kb,- és nem akartam hinni a szememnek amikor zuhant. Aztán kénytelen voltam. o) Olvastam hogy kiszórták a háttérben.
Piszkos munka volt.
Majdnem visszabuktam amit nyertem előtte.