Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#152300 Hathor Előzmény: #152294

Minden esetre a szándék és a tett megéri a gratulációt minden napra értve!

Remek daytrader vagy..

a piac meg elvetemült.. az hogy nem érünk el éppen sikereket, az nem jelenti azt, hogy később nem érhetünk el.

Aki ilyen piacot túl él, az megmarad a későbbiekben is szerintem

Re: nincs cím

#152296 Hathor Előzmény: #152289

aatól függ mi a kereskedési stratégia. Nálad nem a daytrade javasolt, így ráér a sültgalamb, akárcsak nálam

Re: nincs cím

#152289 Alex74 Előzmény: #152277

hogy miért? Talán mert a saját bőrömön megtapasztalt eredmény/kudarc az amitől majd idővel biztosabb kézzel nyitok pozit. De lehet, hogy csak belemagyarázom :o)

De azt már megtanultam, hogy a tőzsde nem az a sültgalamb kategória. Tanulom tisztelni, majd csak lesz valahogy

Re: nincs cím

#152277 Hathor Előzmény: #152270

akkor miért pont itt kell vadászni ezen a szinten?

Most hati szinteket nem mondanék,de OTP 4600 alatt, 6100es szint felett mondom pozició nyitásra alkalmasnak. Már ez az OTP gyors megér egy napot, a csúcs tisztázása meg kettőt is :)

Mondjuk hatit 22K fölött, 18.5K alatt biztosabban, iráyn kijelőlés szinten.

Technikailga most 21.6, 22K figyelemre méltó számomra

Re: nincs cím

#152266 Alex74 Előzmény: #152264

másnap zártam, azóta csak figyelek. Nem tudom munka mellett figyelni a realt, a markers meg csak otthon van megnyitva. Várom ahol adhatnék, de így elég nehéz

Re: nincs cím

#152264 Hathor Előzmény: #152259

vagytok páran így. Nem akarok nevet mondani de jó kollégám 20200óta adja minden ellenállásnál. Mondtam neki, hogy miért nem vár fordulót. Nem jobb lenne mostanában az egészet adni, illetve fordulva kijelőlve? Mondjuk a munkanélküli adat az szopacs lett.

Sok mindent át kell értékelni még.. én teljesen nyugis lettem már

Re: nincs cím

#152259 Alex74 Előzmény: #152249

pont 1 hete 1000 ponttal lejjebb adtam rá a hatira...

akkor nem gondoltam volna, hogy megint csúcsra megyünk :(

Re: nincs cím

#152257 RemegoKez Előzmény: #152246

Azért ne feledjük, hogy USA még mindig mínuszban van..

igaz a futi felfele mászott ma...

Re: nincs cím

#152255 akpo7 Előzmény: #152232

Egy eletem, egy halalom, ranyitottam en is az 500 elotti huzavona alatt. Meglassuk.

Re: nincs cím

#152254 rbbj11 Előzmény: #152243

most korrekcio jön, az világos. De ilyen pénzgyár mellett igen korlátos tere...Mondjuk abba a korlátosba -30% simán belefér :)

Re: nincs cím

#152243 rbbj11 Előzmény: #152241

nem félek. Nézd csak meg a hati könyvet. A kicsik veszegetik, a nagyok gyülekeznek az eladoi oldalon ;)

Azért veszik, mert long van még. Meg azért, mert csupa "jó" hír jött. Meg azért is, mert nagy a hit és a kapzsiság.

Meg azért is, mert oriási a likviditás. Pont azon gondolkoztam, h. egyáltalán ilyen likviditás mellett lehetséges-e új mélypont v. csak a régi elérése? :O

Re: nincs cím

#152241 BudFox Előzmény: #152232

nem félsz hogy újabb magasságokba megy még a határidő...én nem értem hogy mire föl veszik most olyan nagyon..a gyorsjelentés miatt tán ?