Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#152440 akpo7 Előzmény: #152424

Rbbj11: reggel 9ig minden jelet fenntartassal kezelek. Manapsag shortot karcosabb napon tulra vinni. :)

Kelvin: Nem dobtam a shortokat meg a megrantasnal sem. Nem latszott, h. igazan meg akarjak venni a zold adatot + OTPt sem teptek ki.

Re: nincs cím

#152431 kelvin Előzmény: #152430

csak miattad ;-)

+ nagyon adták, és a amcsik a jó munkanélk adatot sem vették meg

Re: nincs cím

#152379 kelvin Előzmény: #152374

ilyenkor jobb nem pénzt égetni, mindenesetre a kereskedési kényszer rajtam is rajtam van (2k shortban 400 felettről)

Re: nincs cím

#152335 izolta Előzmény: #152326

de mi a franc lelte a dollárt az utóbbi fél órában? várhattak volna még kicsit :)

Re: nincs cím

#152326 Waszeitung Előzmény: #152316

Én is tartom,jó lenne ha nem baxnék rá :D

Eur/usd függőlegesen le,enélkül nehéz lesz a felfelé út...

Re: nincs cím

#152316 akpo7 Előzmény: #152304

Fosnak a gyorstol es nem veszik ki. Marpedig anelkul a hati sem megy igazan. Egyelore tartom a shortot, de lehet rab*aszok.

Re: nincs cím

#152304 Ricsi Előzmény: #152300

Én nem így gondolom, de jólesik:)

Most úgy látom, neki fognak menni az oti 800-nak.