Re: nincs cím
Alex74 Előzmény: #152277hogy miért? Talán mert a saját bőrömön megtapasztalt eredmény/kudarc az amitől majd idővel biztosabb kézzel nyitok pozit. De lehet, hogy csak belemagyarázom :o)
De azt már megtanultam, hogy a tőzsde nem az a sültgalamb kategória. Tanulom tisztelni, majd csak lesz valahogy