Bowespa nyomott egy első nagyobb piros gyertyát, kíváncsi vagyok, hogy usa is nyom -e ilyen szép első gyertyát
Bowespa nyomott egy első nagyobb piros gyertyát, kíváncsi vagyok, hogy usa is nyom -e ilyen szép első gyertyát
Nem arra örömködünk, hanem arra, hogy csúcsok közelében vagyunk és ott jön jó hír, ami lendíthet a csúcs áttörésen, a következő napok emelkedésében.
Minden esetre én továbbra sem csinálok semmit, felfele nem érdekel, lefele még nem megy. Mondhatnám RELAX :)
Nem tudom szavakba önteni azt amit érzek...de szívesen megtettlegelném azt aki ilyen szépen nyomkodja a vétel gombot :D
Engem mar kiutott egyszer, de nyeroben, most uj adagon gondolkodom.
Az a röhej, hogy mi jobban örülünk/reagálunk a kicsit jobb USA adatra, mint az anyaország! Ráadásul elég szubjektív, hogy a hír jobb lett! :)
Én adtam rá 21470-en!
Nekem is rezeg a léc:) Futik le, otp fel, így szép az élet. Még jó, hogy maradt egy kis longom, igaz 680 a beker ára.
csendes sc ez már :)
Micsoda csönd van itt, Urak! Mindenki csak szótlanul drukkol?
tegnap nyitottam még 1 kontit 457-en de látom kár volt sietni vele :(
ps: nem látta véletlenül valaki azt a számot, amire várunk?? :))
Majd a holnapi -2% usákra nagyobb para lesz :D
meglepetés lesz a gyj az tuti (csk az a kérdés melyik oldalnak (s v l ) :-)
Majd kihozzák, hogy ukrán leányzó nyereséges XD
(Akkor bef..nék)