Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: nincs cím

#152239 Hathor Előzmény: #152232

Bowespa nyomott egy első nagyobb piros gyertyát, kíváncsi vagyok, hogy usa is nyom -e ilyen szép első gyertyát

Re: nincs cím

#152214 Hathor Előzmény: #152198

Nem arra örömködünk, hanem arra, hogy csúcsok közelében vagyunk és ott jön jó hír, ami lendíthet a csúcs áttörésen, a következő napok emelkedésében.

Minden esetre én továbbra sem csinálok semmit, felfele nem érdekel, lefele még nem megy. Mondhatnám RELAX :)

gl

#152213 Waszeitung

Nem tudom szavakba önteni azt amit érzek...de szívesen megtettlegelném azt aki ilyen szépen nyomkodja a vétel gombot :D

Re: nincs cím

#152198 Zabás Előzmény: #152192

Az a röhej, hogy mi jobban örülünk/reagálunk a kicsit jobb USA adatra, mint az anyaország! Ráadásul elég szubjektív, hogy a hír jobb lett! :)

Én adtam rá 21470-en!

Re: nincs cím

#152192 Ricsi Előzmény: #152191

Nekem is rezeg a léc:) Futik le, otp fel, így szép az élet. Még jó, hogy maradt egy kis longom, igaz 680 a beker ára.

Micsoda csönd van itt, U…

#152188 Ricsi

Micsoda csönd van itt, Urak! Mindenki csak szótlanul drukkol?

Re: gl

#152133 _pda_ Előzmény: #152127

tegnap nyitottam még 1 kontit 457-en de látom kár volt sietni vele :(

ps: nem látta véletlenül valaki azt a számot, amire várunk?? :))

Re: gl

#152101 kelvin Előzmény: #152093

meglepetés lesz a gyj az tuti (csk az a kérdés melyik oldalnak (s v l ) :-)

Majd kihozzák, hogy ukrán leányzó nyereséges XD

(Akkor bef..nék)

Re: gl

#152099 rbbj11 Előzmény: #152089

a pozi nélkül most helyes döntés. Normális tradereknek illik megvárni az eladási jelet. Az meg még messze(bb) van