Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Alex74 Előzmény: #152264

másnap zártam, azóta csak figyelek. Nem tudom munka mellett figyelni a realt, a markers meg csak otthon van megnyitva. Várom ahol adhatnék, de így elég nehéz