Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #152241

nem félek. Nézd csak meg a hati könyvet. A kicsik veszegetik, a nagyok gyülekeznek az eladoi oldalon ;)

Azért veszik, mert long van még. Meg azért, mert csupa "jó" hír jött. Meg azért is, mert nagy a hit és a kapzsiság.

Meg azért is, mert oriási a likviditás. Pont azon gondolkoztam, h. egyáltalán ilyen likviditás mellett lehetséges-e új mélypont v. csak a régi elérése? :O