Re: nincs cím 2009. november 12. 15:30 BudFox Előzmény: #152232 nem félsz hogy újabb magasságokba megy még a határidő...én nem értem hogy mire föl veszik most olyan nagyon..a gyorsjelentés miatt tán ?