Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #152270

akkor miért pont itt kell vadászni ezen a szinten?

Most hati szinteket nem mondanék,de OTP 4600 alatt, 6100es szint felett mondom pozició nyitásra alkalmasnak. Már ez az OTP gyors megér egy napot, a csúcs tisztázása meg kettőt is :)

Mondjuk hatit 22K fölött, 18.5K alatt biztosabban, iráyn kijelőlés szinten.

Technikailga most 21.6, 22K figyelemre méltó számomra