Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #152259vagytok páran így. Nem akarok nevet mondani de jó kollégám 20200óta adja minden ellenállásnál. Mondtam neki, hogy miért nem vár fordulót. Nem jobb lenne mostanában az egészet adni, illetve fordulva kijelőlve? Mondjuk a munkanélküli adat az szopacs lett.
Sok mindent át kell értékelni még.. én teljesen nyugis lettem már