:D
enyém is, azóta dolgozik :D:D:D
Amit nem tudnak az nem is fáj:)
Sajna az enyém tudja a nyári pénzégetésemet, ezért küzdök keményen.........
Jó éjt:)))
No alvás most már:)
Reggel kemény napunk lesz:-) Délután meg továbbképzés fél 3-tól fél 6-ig. Persze pénteken ez milyen jó! Qvára hiányzik:(
Csá mindenkinek
jaja :))) megy a pénzmosás :))
Helyes:-)
A nyerőnek mindig csak a negyed részét mond el, és ha buksz arról ne is tegyél említést! Hosszú távon Te leszel a király.....
Mondom én aki, az asszony számláján kereskedik és sajna mindent lát:DD
Hát 50 vagy 100 már elég kemény pakk, de a párodnak sose mond el, hogy mennyivel kísérted a sorsod, vagy a shortod? :DDDD
Látod, ma szar adatokra is emelkedett a piac, most azt mondom, fordult. Aztán majd meglátjuk 2-3 nap múlva, én még nem vagyok meggyőzve, így csak óvatosan üzletelek.
ázsia topikban, esetleg linkajánló :)
Rob egy ideje longot kiabálsz szóval mát kivéve nem volt sok emelkedés :) No nézem hol fordítsak.
hát, grat mindenkinek, aki átváltott idöben longra, mostanában ráérzek végre a piacra...:)
Csak azt nem tudom, mit csinálják a limitemmel...mindig ez a nagy dilemma, mert az elöre kitalált mindig jol jön. Akkor meg kiszállnék 600körül. De az most meg hülyeségnek tünik...fene...
Most bontom:DD
Bővítem a longot, ha lesz rá lehetőség, de még ázsiát megvárom azért:DDD
Hatit? Idén márciustól. Anno a nagy orosz válság idején a Népszabadságból tőzsdéztem :o)
Ami ki is merült Pickben és OTPben.
A hatit itt kérdeztem először, hogyan is kezdjem. Okosan próbálok tanulni, szigorúan csak 1 kötés, míg nem zárom nem nyitok újat. Igyekszem kis nyerőket eltenni. Pedig már nagyon viszket a tenyerem, hogy 1 helyett 50-et vagy netán 100-at írjak a mezőbe. De tudom, hogy még nem szabad.
Tegnap buktam a szerencsejáték online-on is. Remélem a párom igent mond majd ha megkérem a kezét :o)
megiszol mégegy sört és rájösz a válaszra :)
Ja néha a baromság jól esik:DDDD
Usa meg 10 K felett.... Vajon ez mit jelent holnapra?
gratula, így kell ezt :)
Igen túl sokat beszélek.... nem szokásom, de most örülök, hogy shortból bukóval átváltottam longba és képzeld el, hogy teljesen mák volt.(először azt hittem pech)
Írtad, hogy 400 fölött bővíted a longot. Én is gondoltam, hogy ha addig elmegy akkor váltani kell, de kellett, hozzá megerősítés:D Beálltam a -25 konti shortommal 420-ra 450-es aktiválási árral mindjárt 35 kontival váltani. Aztán meggondoltam magam. mondván ez csak fals felmenetel és esni fog. Töröltem a megbízást. Lekapcsoltam a gépet 3-kor és hazajöttem. Bekapcsoltam és nézem, -25 helyett van 10 db-om. Azt hittem hülyét kapok, valamit elqrtam. És ebből lett a mák most még úgy néz ki. Persze ha lúd legyen kövér és azóta bővítettem a longot. Most még örülök neki, de csak a hülyeségnek és a hibának köszönhető. Néha ez is kell.
Na egs:)