Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX0912

Re: gl

#149277 Kissherceg Előzmény: #149273

hmm sok lesz a sörből, ezért Én is iszom, hogy neked kevesebb maradjon :))) holnap délelőtt szép kis sc lesz kt kitágul...

Re: gl

#149273 kerikoma Előzmény: #149264

Nincs erre tanács... nem tudom mióta figyeled a hatit és mióta kereskedsz vele, de itt még az öreg szakik is néha nagyon tanácstalanok..

Aki szereti a szerncsejátékot és hozzá még jól ki látja a támaszt és az ellenállást az is sokszor mellé nyúl:)

Miért nyúl a nyúl? Káposztáért:DD

Re: gl

#149264 Alex74 Előzmény: #149189

Hát én nem értem, hogy ez hova megy. Ezt játszotta két hete is :o(

A nagy emelkedésre a shortot visszavettem reggel nyitóban, mint később kiserült napi maxon...

No comment. A melóhelyen nem bírom figyelni, lehet így nem is érdemes csinálni :o(

Holnap nem vagyok gép előtt, nem tudom hova tegyem a stopot. Ráadni nem fogok tudni, tanácstalan vagyok.

Pedig annyira jól mutatna egy sziklás hegység a charton :o)

Re: gl

#149261 kerikoma Előzmény: #149249

kezdem szeretni usákiát, de még van egy kis idő a zárásig...Ázsiára reggel kiváncsi leszek:)

Re: gl

#149249 kerikoma Előzmény: #149189

A fogadalmakat nehéz betartani sajna... Én is mindig fogadkozok, de ha a vér hajt, kell engedni, mert ha bejön, akkor nagyon jó. A héten ha ma nem hibázok, nagyon jó lettem volna, hosszú hónapok óta először giga hét, de még a holnap vissza van. Lehet összejön:)

Ez a fórum segítsége a kereskedésbe nekem sokat számít, akárki akár mit is mond:-)

Re: gl

#149248 kerikoma Előzmény: #149184

Ha tudod tartani likvidálás nélkül, akkor nem biztos, hogy rossz az a short, főleg ha tudod még bővíteni. Néha egy két nap türelem nagyon sokat jelent. Usákia tartja magát, de még messze a 10 óra:)

Re: gl

#149189 Rowan Előzmény: #149184

Ne aggódj, nem leszel egyedül :((

pedig megfogadtam, hogy ma meg holnap nem csinálok semmit, alig lesz pár percem ránézni

hiába, a fogadalmakat be kellene tartani.

Re: gl

#149174 BudFox Előzmény: #149171

USA is mintha most kezdene fordulni ?..nemtudom hogy kis forgalommal meddig tudják tartani magukat ott az egekben ? :D még a végén elfogy az üzemanyag.. :D

Re: gl

#149168 kerikoma Előzmény: #149164

Holnap ha netán réssel nyit fel, akkor dobom a pakkot és lehet hogy fodítok ismét, de ez még sok mindenen fog múlni.

Ha lefele fog állni a zászló, akkor a stopp mindent lerendez:)

Közbe figyelni kell a topikot, mert sok hasznos dolgot lehet kiszűrni:))))

Ez nem nyalás áááááááá, dehogy:))))

Re: gl

#149164 Alex74 Előzmény: #149157

A pár napja a tanultak alapján reggel beraktam 349-re az eladást, majd nem nagyon figyeltem. Lehet vissza kellett volna venni záróban. Majd reggel kiderül.

Re: gl

#149157 kerikoma Előzmény: #149149

Reggelig még sok idő van...

Tegnap shortot hoztam át mára és későn raktam be a visszavétet és aztán mentem a piac után sőt még bele is adtam kétszer is. Mikor láttam, hogy baj van fodítottam, de így is terveztem, csak én 950-él akartam fordítani és nem 400-nál. Akkor giga szép hetem lett volna. El bal****kodtam de lesz még ilyen szerintem...

Re: gl

#149151 BudFox Előzmény: #149149

pedig egy picit én is ráadtam záróban..hááát...majd kiderül..

nem értem őket..szar adatokra alig akarnak esni..kicsit jó adatokra meg egyből rally...fél éves emelkedés után..

Re: gl

#149146 kerikoma Előzmény: #149133

Pár ponton múlott reggel, hogy nem bírtam visszavenni sajna..., szép négy napom lett volna végre, de fordítottam, így a bukót csökkentettem. Én is átvittem holnapra longot bízva ázsiába. Bezártunk és usákiát széttépik. Ez van:)

Re: gl

#149144 rbbj11 Előzmény: #149133

megint nem vitték el a longom. Hät jó, akkor holnap még drágábban adom. Infläció ;) :D