hmm sok lesz a sörből, ezért Én is iszom, hogy neked kevesebb maradjon :))) holnap délelőtt szép kis sc lesz kt kitágul...
hmm sok lesz a sörből, ezért Én is iszom, hogy neked kevesebb maradjon :))) holnap délelőtt szép kis sc lesz kt kitágul...
Nincs erre tanács... nem tudom mióta figyeled a hatit és mióta kereskedsz vele, de itt még az öreg szakik is néha nagyon tanácstalanok..
Aki szereti a szerncsejátékot és hozzá még jól ki látja a támaszt és az ellenállást az is sokszor mellé nyúl:)
Miért nyúl a nyúl? Káposztáért:DD
Hát én nem értem, hogy ez hova megy. Ezt játszotta két hete is :o(
A nagy emelkedésre a shortot visszavettem reggel nyitóban, mint később kiserült napi maxon...
No comment. A melóhelyen nem bírom figyelni, lehet így nem is érdemes csinálni :o(
Holnap nem vagyok gép előtt, nem tudom hova tegyem a stopot. Ráadni nem fogok tudni, tanácstalan vagyok.
Pedig annyira jól mutatna egy sziklás hegység a charton :o)
kezdem szeretni usákiát, de még van egy kis idő a zárásig...Ázsiára reggel kiváncsi leszek:)
A fogadalmakat nehéz betartani sajna... Én is mindig fogadkozok, de ha a vér hajt, kell engedni, mert ha bejön, akkor nagyon jó. A héten ha ma nem hibázok, nagyon jó lettem volna, hosszú hónapok óta először giga hét, de még a holnap vissza van. Lehet összejön:)
Ez a fórum segítsége a kereskedésbe nekem sokat számít, akárki akár mit is mond:-)
Ha tudod tartani likvidálás nélkül, akkor nem biztos, hogy rossz az a short, főleg ha tudod még bővíteni. Néha egy két nap türelem nagyon sokat jelent. Usákia tartja magát, de még messze a 10 óra:)
Ne aggódj, nem leszel egyedül :((
pedig megfogadtam, hogy ma meg holnap nem csinálok semmit, alig lesz pár percem ránézni
hiába, a fogadalmakat be kellene tartani.
Úgy látom, ma nyitott shortomra holnap igencsak rá fogok cseszni.
Most fodul neki a 10 K-nak:DD
Minden átvitel egy casinoval felér:)
neked minden nap reményekkel teli :)
USA is mintha most kezdene fordulni ?..nemtudom hogy kis forgalommal meddig tudják tartani magukat ott az egekben ? :D még a végén elfogy az üzemanyag.. :D
20800nál sztm. :) Lehet sziget lesz, nem kapkodunk :)
Holnap ha netán réssel nyit fel, akkor dobom a pakkot és lehet hogy fodítok ismét, de ez még sok mindenen fog múlni.
Ha lefele fog állni a zászló, akkor a stopp mindent lerendez:)
Közbe figyelni kell a topikot, mert sok hasznos dolgot lehet kiszűrni:))))
Ez nem nyalás áááááááá, dehogy:))))
A pár napja a tanultak alapján reggel beraktam 349-re az eladást, majd nem nagyon figyeltem. Lehet vissza kellett volna venni záróban. Majd reggel kiderül.
Reggelig még sok idő van...
Tegnap shortot hoztam át mára és későn raktam be a visszavétet és aztán mentem a piac után sőt még bele is adtam kétszer is. Mikor láttam, hogy baj van fodítottam, de így is terveztem, csak én 950-él akartam fordítani és nem 400-nál. Akkor giga szép hetem lett volna. El bal****kodtam de lesz még ilyen szerintem...
pedig egy picit én is ráadtam záróban..hááát...majd kiderül..
nem értem őket..szar adatokra alig akarnak esni..kicsit jó adatokra meg egyből rally...fél éves emelkedés után..
Pár ponton múlott reggel, hogy nem bírtam visszavenni sajna..., szép négy napom lett volna végre, de fordítottam, így a bukót csökkentettem. Én is átvittem holnapra longot bízva ázsiába. Bezártunk és usákiát széttépik. Ez van:)
megint nem vitték el a longom. Hät jó, akkor holnap még drágábban adom. Infläció ;) :D
nem zárom le a hatit, ázsia reggel plusszos lehet. Visszavontam.