Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

Alex74 Előzmény: #149273

Hatit? Idén márciustól. Anno a nagy orosz válság idején a Népszabadságból tőzsdéztem :o)

Ami ki is merült Pickben és OTPben.

A hatit itt kérdeztem először, hogyan is kezdjem. Okosan próbálok tanulni, szigorúan csak 1 kötés, míg nem zárom nem nyitok újat. Igyekszem kis nyerőket eltenni. Pedig már nagyon viszket a tenyerem, hogy 1 helyett 50-et vagy netán 100-at írjak a mezőbe. De tudom, hogy még nem szabad.

Tegnap buktam a szerencsejáték online-on is. Remélem a párom igent mond majd ha megkérem a kezét :o)