Re: gl
Alex74 Előzmény: #149273Hatit? Idén márciustól. Anno a nagy orosz válság idején a Népszabadságból tőzsdéztem :o)
Ami ki is merült Pickben és OTPben.
A hatit itt kérdeztem először, hogyan is kezdjem. Okosan próbálok tanulni, szigorúan csak 1 kötés, míg nem zárom nem nyitok újat. Igyekszem kis nyerőket eltenni. Pedig már nagyon viszket a tenyerem, hogy 1 helyett 50-et vagy netán 100-at írjak a mezőbe. De tudom, hogy még nem szabad.
Tegnap buktam a szerencsejáték online-on is. Remélem a párom igent mond majd ha megkérem a kezét :o)