Re: gl
Kissherceg Előzmény: #149273hmm sok lesz a sörből, ezért Én is iszom, hogy neked kevesebb maradjon :))) holnap délelőtt szép kis sc lesz kt kitágul...
hmm sok lesz a sörből, ezért Én is iszom, hogy neked kevesebb maradjon :))) holnap délelőtt szép kis sc lesz kt kitágul...