Re: gl
rbbj11 Előzmény: #149303hát, grat mindenkinek, aki átváltott idöben longra, mostanában ráérzek végre a piacra...:)
Csak azt nem tudom, mit csinálják a limitemmel...mindig ez a nagy dilemma, mert az elöre kitalált mindig jol jön. Akkor meg kiszállnék 600körül. De az most meg hülyeségnek tünik...fene...