Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

rbbj11 Előzmény: #149303

hát, grat mindenkinek, aki átváltott idöben longra, mostanában ráérzek végre a piacra...:)

Csak azt nem tudom, mit csinálják a limitemmel...mindig ez a nagy dilemma, mert az elöre kitalált mindig jol jön. Akkor meg kiszállnék 600körül. De az most meg hülyeségnek tünik...fene...