Re: gl
kerikoma Előzmény: #149264Nincs erre tanács... nem tudom mióta figyeled a hatit és mióta kereskedsz vele, de itt még az öreg szakik is néha nagyon tanácstalanok..
Aki szereti a szerncsejátékot és hozzá még jól ki látja a támaszt és az ellenállást az is sokszor mellé nyúl:)
Miért nyúl a nyúl? Káposztáért:DD