Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

kerikoma Előzmény: #149327

Helyes:-)

A nyerőnek mindig csak a negyed részét mond el, és ha buksz arról ne is tegyél említést! Hosszú távon Te leszel a király.....

Mondom én aki, az asszony számláján kereskedik és sajna mindent lát:DD