Re: gl 2009. november 5. 22:54 kerikoma Előzmény: #149327 Helyes:-) A nyerőnek mindig csak a negyed részét mond el, és ha buksz arról ne is tegyél említést! Hosszú távon Te leszel a király..... Mondom én aki, az asszony számláján kereskedik és sajna mindent lát:DD