Re: gl
kerikoma Előzmény: #149277Igen túl sokat beszélek.... nem szokásom, de most örülök, hogy shortból bukóval átváltottam longba és képzeld el, hogy teljesen mák volt.(először azt hittem pech)
Írtad, hogy 400 fölött bővíted a longot. Én is gondoltam, hogy ha addig elmegy akkor váltani kell, de kellett, hozzá megerősítés:D Beálltam a -25 konti shortommal 420-ra 450-es aktiválási árral mindjárt 35 kontival váltani. Aztán meggondoltam magam. mondván ez csak fals felmenetel és esni fog. Töröltem a megbízást. Lekapcsoltam a gépet 3-kor és hazajöttem. Bekapcsoltam és nézem, -25 helyett van 10 db-om. Azt hittem hülyét kapok, valamit elqrtam. És ebből lett a mák most még úgy néz ki. Persze ha lúd legyen kövér és azóta bővítettem a longot. Most még örülök neki, de csak a hülyeségnek és a hibának köszönhető. Néha ez is kell.
Na egs:)